DEEPBLU

Wszystko co pod wodą w jednej chmurze

DEEPBLU

Wszystko co pod wodą w jednej chmurze

DEEPBLU

Wszystko co pod wodą w jednej chmurze

Deepblu pozwala zachować wspomnienia z nurkowań i odkrywać treść i nowości związane z nurkowaniem. Poszerz swoją wiedzę o scuba divingu, dziel się swoimi doświadczeniami pod wodą i łącz się z ludźmi takimi jak ty – nurkami, którzy mają coś do opowiedzenia.

Deepblu czyni nurkowanie doświadczeniem społecznościowym.

Nurkuj

 • Obsługa wielu urządzeń

  Pozostań w kontakcie ze światem nurków za pośrednictwem komputera i na platformach mobilnych. Deeplu jest dostępny za darmo w sklepach App Store i Google Play.

 • Cyfrowe dzienniki nurkowe

  Cyfrowy logbook Deepblu jest wspaniale wzbogacony zdjęciami i filmami z twoich nurkowań. Załaduj wpisy z komputera nurkowego COSMIQ+ lub innego kompatybilnego komputera nurkowego albo stwórz je od początku.

 • Odkrywanie

  Profil odkryć daje dostęp do doświadczeń innych nurków. Przejrzyj najlepsze wpisy nurkowe i inne posty wrzucane przez nurków Deepblu. Bądź na bieżąco, uczestnicz i aktualizuj najnowsze wiadomości o scubadivingu oraz artykuły i oryginalne historie.

 • Społeczność

  Bądź częścią społeczności pasjonatów dołączając do grup dyskusyjnych z ludźmi takimi jak ty – nurkami z historiami do opowiedzenia.

 • Planet Deepblu

  Planet Deepblu to interaktywna mapa, która pomaga nurkom znaleźć firmy, miejsca i profesjonalistów związanych z nurkowaniem na całym świecie.

 • Połączenia

  Deepblu oferuje pełnię połączeń nowoczesnej sieci społecznej. Przesyłaj artykuły, zdjęcia, filmy i inne media, polub, dziel się, komentuj. Dodaj znajomych do listy i śledź co z robią twoje ulubione organizacje i słynni nurkowie.

Zachowaj w przestrzeni cyfrowej wspomnienia z nurkowań

Przerób te drogocenne chwile pod wodą na wizualną opowieść złożoną ze zdjęć, filmów i historii. Dodaj filtry, kolory, przytnij rozmiar i pokaż świat, który widziałeś. Dzienniki nurkowania deepblu dostarczą dużo zabawy przy kreowaniu i oszołomią widokami.

 • Zintegruj zdjęcia z danymi nurkowania, żeby stworzyć profil nurkowania, z dokładnym oznaczeniem miejsca, czasu i głębokości na jakiej każde zdjęcie.

 • Załaduj inspirujące filmy zrobione pod wodą, które sprawią, że twoi kumple poczują się jakby byli tam z tobą.

 • Przywróć swoje nurkowania do życia spisując historię, która opisze wszystkie detale. Widziałeś rekina? Zostałeś porwany przez prąd? Zapisz informację, żeby wzbogacić swój dziennik.

 • Zaznacz miejsca nurkowania na Mapie Miejsc Nurkowy Deepblu i zostaw dla innych nurków opis miejsca.

 • Zachowaj prywatność swoich wpisów, dziel się nimi ze społecznością Deepblu albo przesyłaj je do innych dużych sieci społecznościowych.

Pokaż się nurku!

Policz swoje nurkowania, przywołaj wspaniałe chwile i powracaj do swoich osiągnięć. Z twoim elektronicznym dziennikiem, certyfikatami, zdjęciami i filmami, profil Deepblu to twoja nurkowa tożsamość. Buduj ją i bądź dumny.

Spotkajmy się

Deepblu został zaprojektowany specjalnie z myślą o licznych kanałach pozwalających nurkom na połączenia i interakcje w social media. Dodaj ludzi do swojej listy znajomych, otaguj ich we wpisach i wejdź w interakcję linkując, dzieląc się i komentując wzajemnie posty i aktywności.

Pozostań w Wielkim Błękicie

Śledź znajomych nurków i celebrytów sprawdzając jakie są podwodne trendy: tablica Deepblu Discover pozwoli ci eksplorować nowe tematy i rozpali pasje, z których nie zdawałeś sobie sprawy.

Zaplanuj następną wyprawę

Zastanawiasz się gdzie nurkować następnym razem? Planet Deepblu to interaktywna mapa miejsc nurkowych na całym świecie. Zobacz gdzie nurkują inni, co myślą i sprawdź ich zdjęcia i filmy z nurkowań. Dobrze się bawiłeś? Zostaw recenzję!

Dołącz do dyskusji

Grupy społeczności Deepblu to miejsce szerokiej gamy interesujących dyskusji na fascynujące tematy. Dołącz do dyskusji albo zacznij własną. Naucz się od innych i dziel się swoją wiedzą.

Ambasador marki

William Winram

Światowy rekordzista freedivingu, konserwator i fundator The Watermen Project – William Winram poświęcił swoje życie nurkowaniu i konserwacji oceanów. Jego miłość do oceanu bardzo nas zainspirowała.

Jesteśmy dumni ze współpracy z Winramem nad podnoszeniem świadomości i widoczności inicjatyw związanych z ochroną oceanów.

„Łączenie ludzi z morzem to jedna z podstaw konserwacji oceanów i Deepblu właśnie tego dokona. Dzieląc się nurkowaniami, zdjęciami, historiami i miłością dla podwodnego świata, możemy inspirować ludzi do ochrony i zachowania naszych oceanów.”

The Watermen Project

The Watermen Project to organizacja non-profit założona w celu konserwacji oceanu i podnoszenia świadomości ze szczególnym uwzględnieniem rekinów i innych dużych ryb oceanicznych. The Watermen zebrani przez Williama Winrama to grupa freediwerów, którzy współpracują z naukowcami w badaniach, wykorzystując swoje umiejętności wstrzymywania oddechu do oznaczania, zbierania próbek i robienia zdjęć.

Aplikacja Deepblu jest coraz lepsza

Nieustannie dodajemy ulepszenia do aplikacji Deepblu na iOS i Androida, żeby poszerzyć twoje przeżycia. Każde ulepszenie dodaje nowe funkcje i poprawia istniejące. Nic nie jest doskonałe, ale ciągle pracujemy z naszą społecznością, żeby stworzyć najlepszą na świecie aplikację dla nurków. Sprawdź poniżej historię ulepszeń.

Explore

Deepblu